Yemek kursları ile ilgilenenler için....

Posted by Turgut Ziyal on Friday, February 19, 2010 Under: yemek kursu
Yine uzunca bir süredir blogu yazısız bıraktım. Arada blogu yayınladığım Yola sitesinde yaşanan teknik aksaklıkların da bunda payı oldu. Artık daha çok yazacağım söz!

Unutmadan geçen hafta sonunda gazetelerde çıkan yararlı iki haberi belitmek istiyorum. özellikle son zamanlarda yemek konusunda bir çok kurs ve okul açıldı. geçen cumartesi sabah'ın ekinde bu kursların iletişim bilgilerinin yer aldığı bir haber vardı meraklısı buradan hangi kursa gidebileceğini belirleyebilir:
http://www.sabah.com.tr/Ekler/Cumartesi/Gurme/2010/02/13/yemek_yapmak_isteyene_kurs_cok

Aynı gün Vatan'ın cumartesi ekinde de Mehmet Aksel ile yapılmış bir röportaj vardı. Mehmet Akın Maslak'ta açtığı Mutfak sanatları Atölyesi isimli okulla tanınıyor. kendisi bu okulun Avrupa'nın en iyi iki aşçılık okulundan biri olduğunu iddia ediyor. Bu söyleşiyi de şu linkten okuyabilirsiniz:
http://bizimkahve.gazetevatan.com/haberdetay.asp?hkat=1&hid=15015&yaz=Ayşe Aydın

In : yemek kursu blog comments powered by Disqus

Hakkımda


Turgut Yemek yapmasını ve yemesini seven biri..... blog hakkındaki görüşlerinizi ve hertürlü sorunuzu bana yazabilirsiniz: tzmails-tz@yahoo.com Ayrıca her posting'in başlığına tıkladığınızda metnin sonunda göreceğiniz kutucuğa da yorum ekleyebilirsiniz... İlginiz için teşekkürler!
balik_nasil_alinir_saklanir.pdf balik_nasil_alinir_saklanir.pdf
Size : 3.73 Kb
Type : pdf